Companie
Detalii identificare
Nume firmăIRIM TRUCK-CONSULT S.R.L.
Cod unic de înregistrare46115211 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/616/2022
EUIDROONRC.J6/616/2022
Data înființării12.05.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaCalea Moldovei nr. 5, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
18.650
Profit (Lei)
-20.830
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18.650 | -20.830 | -1.736 | 0 | 0 | 1.276 | 1.276 | 1 |
| 2023 | 149.865 | 1.335 | 111 | 3.988 | 0 | 26.094 | 22.106 | 1 |
| 2022 | 56.695 | 29.671 | 2.473 | 1.032 | 0 | 30.903 | 29.871 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-111.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1632.45%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
14.62
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-111.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1632.45%
Profit net per salariat
-20.830 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -111.69% | 0.89% | 52.33% |
| Marjă profit brut | 0% | 1.85% | 53.87% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1632.45% | 6.04% | 99.33% |
| Profit net per salariat | -20.830 Lei | 1.335 Lei | 29.671 Lei |
Viteza rotație active
14.62
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.97 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 14.62 | 5.74 | 1.83 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.97 zile | 8.48 zile | 116.35 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 18.650 Lei | 149.865 Lei | 56.695 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 6.54 | 29.94 |
| Lichiditate imediată | 0 | 6.54 | 29.94 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro