Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOSMOUP STORE S.R.L.
Cod unic de înregistrare46123273 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022009070400
EUIDROONRC.J2022009070400
Data înființării13.05.2022 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4742
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al echipamentului pentru telecomunicatii in magazine specializate
Informații de contact
AdresaRegina Maria nr. 37-39, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
164.678
Profit (Lei)
61.042
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 164.678 | 61.042 | 5.087 | 58.514 | 7.713 | 130.269 | 79.468 | 0 |
| 2023 | 62.578 | 18.251 | 1.521 | 58.952 | 12.584 | 64.794 | 18.426 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
37.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.81%
Lichiditate curentă
2.23
Viteza rotație active
1.19
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
37.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.81%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 37.07% | 29.17% |
| Marjă profit brut | 42.9% | 33.87% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 76.81% | 99.05% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.19
Viteza rotație stocuri
6.8
Durata medie încasare creanțe
17.69 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.19 | 0.81 |
| Viteza rotație stocuri | 6.8 | 3.31 |
| Durata medie încasare creanțe | 17.69 zile | 46.54 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.23
Lichiditate imediată
1.81
Pondere active imobilizate
5.59%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.23 | 1.1 |
| Lichiditate imediată | 1.81 | 0.78 |
| Pondere active imobilizate | 5.59% | 16.26% |
| Pondere active circulante | 94.41% | 83.74% |
©Firme.ro