Companie
Detalii identificare
Nume firmăLANMAR ENTERPRISE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 46201347 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022002370350
EUIDROONRC.J2022002370350
Data înființării26.05.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4322
Această clasă include lucrări de instalaţii sanitare, lucrări de instalare a sistemelor de încălzire şi aer condiţionat, inclusiv completări, modificări, întreţinere şi reparare. Această clasă include:
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -sisteme de încălzire (electrice, cu gaze şi petrol) -cuptoare, turnuri de răcire -dispozitive de colectare a energiei solare pentru obţinerea de energie, alta decât cea electrică -instalaţii şi echipamente sanitare -echipament şi tubulatură pentru instalaţiile de ventilaţie şi aer condiţionat -armături pentru tevi de gaz -conducte de abur -sisteme de stins incendii (sisteme de sprinklere) -sisteme de aspersoare pentru peluze (suprafeţe cu gazon) -instalarea sistemelor de conducte Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de încălzire electrice prin pardoseli,
4321
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -sisteme de încălzire (electrice, cu gaze şi petrol) -cuptoare, turnuri de răcire -dispozitive de colectare a energiei solare pentru obţinerea de energie, alta decât cea electrică -instalaţii şi echipamente sanitare -echipament şi tubulatură pentru instalaţiile de ventilaţie şi aer condiţionat -armături pentru tevi de gaz -conducte de abur -sisteme de stins incendii (sisteme de sprinklere) -sisteme de aspersoare pentru peluze (suprafeţe cu gazon) -instalarea sistemelor de conducte Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de încălzire electrice prin pardoseli,
4321
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat
Informații de contact
AdresaSat Săcălaz | Comuna Săcălaz, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
187.999
Profit (Lei)
-29.407
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 187.999 | -29.407 | -2.451 | 99.432 | 2.031 | 105.950 | 8.549 | 1 |
| 2024 | 969.189 | 678 | 57 | 9.989 | 4.063 | 43.881 | 37.955 | 1 |
| 2023 | 682.747 | 181.077 | 15.090 | 26.013 | 6.095 | 202.195 | 182.277 | 1 |
| 2022 | 73.494 | 63.191 | 5.266 | 3.604 | 86 | 67.709 | 64.191 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-15.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-343.98%
Lichiditate curentă
1.07
Viteza rotație active
1.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-15.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-343.98%
Profit net per salariat
-29.407 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -15.64% | 0.07% | 26.52% | 85.98% |
| Marjă profit brut | 0% | 2.92% | 27.33% | 87.54% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -343.98% | 1.79% | 99.34% | 98.44% |
| Profit net per salariat | -29.407 Lei | 678 Lei | 181.077 Lei | 63.191 Lei |
Viteza rotație active
1.74
Viteza rotație stocuri
3.08
Durata medie încasare creanțe
0.23 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.74 | 20.22 | 3.28 | 1.08 |
| Viteza rotație stocuri | 3.08 | 0 | 0 | 617.6 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.23 zile | 0.01 zile | 77.53 zile | 208.82 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 187.999 Lei | 969.189 Lei | 682.747 Lei | 73.494 Lei |
Lichiditate curentă
1.07
Lichiditate imediată
0.45
Pondere active imobilizate
1.88%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.07 | 4.39 | 7.77 | 18.79 |
| Lichiditate imediată | 0.45 | 4.39 | 7.77 | 18.75 |
| Pondere active imobilizate | 1.88% | 8.47% | 2.93% | 0.13% |
| Pondere active circulante | 98.12% | 91.53% | 97.07% | 99.87% |
©Firme.ro