Companie
Detalii identificare
Nume firmăPOP ALCOTE GRUP S.R.L.
Cod unic de înregistrare46234387 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ33/1061/2022
EUIDROONRC.J33/1061/2022
Data înființării02.06.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaDrumul Livezii nr. 7, Oraş Liteni, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
83.075
Profit (Lei)
-46.702
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 83.075 | -46.702 | -3.892 | 38.389 | 59.742 | 15.461 | 36.814 | 1 |
| 2023 | 140.265 | 19.433 | 1.619 | 6.752 | 61.865 | 50.468 | 105.581 | 1 |
| 2022 | 108.285 | 85.948 | 7.162 | 5.272 | 66.897 | 24.323 | 85.948 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-56.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-126.86%
Lichiditate curentă
0.4
Viteza rotație active
1.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-56.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-126.86%
Profit net per salariat
-46.702 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -56.22% | 13.85% | 79.37% |
| Marjă profit brut | 0% | 14.83% | 81.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -126.86% | 18.41% | 100% |
| Profit net per salariat | -46.702 Lei | 19.433 Lei | 85.948 Lei |
Viteza rotație active
1.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
13.62 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.1 | 1.25 | 1.19 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 13.62 zile | 64.8 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 83.075 Lei | 140.265 Lei | 108.285 Lei |
Lichiditate curentă
0.4
Lichiditate imediată
0.4
Pondere active imobilizate
79.44%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.4 | 7.47 | 4.61 |
| Lichiditate imediată | 0.4 | 7.47 | 4.61 |
| Pondere active imobilizate | 79.44% | 55.07% | 73.34% |
| Pondere active circulante | 20.56% | 44.93% | 26.66% |
©Firme.ro