Companie
Detalii identificare
Nume firmăYANTRA VB S.R.L.
Cod unic de înregistrare46248404 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022000988241
EUIDROONRC.J2022000988241
Data înființării06.06.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
Adresa3 nr. 52, Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
213.221
Profit (Lei)
45.803
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 213.221 | 45.803 | 3.817 | 23.546 | 170.065 | 7.645 | 60.873 | 2 |
| 2024 | 90.180 | 33.218 | 2.768 | 261.761 | 228.739 | 283.630 | 30.070 | 2 |
| 2023 | 0 | -3.348 | -279 | 3.300 | 0 | 269.126 | -3.148 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
21.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75.24%
Lichiditate curentă
0.32
Viteza rotație active
1.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
21.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75.24%
Profit net per salariat
22.902 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 21.48% | 36.84% | 0% |
| Marjă profit brut | 25.48% | 36.84% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 75.24% | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | 22.902 Lei | 16.609 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.2
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.63 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.2 | 0.18 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.63 zile | 1135.21 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 106.611 Lei | 45.090 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.32
Lichiditate imediată
0.32
Pondere active imobilizate
95.7%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.32 | 1.08 | 81.55 |
| Lichiditate imediată | 0.32 | 1.08 | 81.55 |
| Pondere active imobilizate | 95.7% | 44.64% | 0% |
| Pondere active circulante | 4.3% | 55.36% | 100% |
©Firme.ro