Companie
Detalii identificare
Nume firmăDR. SAVU ANDREEA S.R.L.
Cod unic de înregistrare46257526 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/1459/2022
EUIDROONRC.J3/1459/2022
Data înființării07.06.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaDacia, Oraş Mioveni, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
315.652
Profit (Lei)
66.188
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 315.652 | 66.188 | 5.516 | 360.945 | 422.719 | 66.499 | 128.273 | 1 |
| 2023 | 171.905 | 50.687 | 4.224 | 426.853 | 255.249 | 233.689 | 62.085 | 1 |
| 2022 | 29.050 | 11.198 | 933 | 7.521 | 111 | 18.808 | 11.398 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
51.6%
Lichiditate curentă
0.18
Viteza rotație active
0.65
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
51.6%
Profit net per salariat
66.188 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.97% | 29.49% | 38.55% |
| Marjă profit brut | 23.66% | 30.38% | 39.56% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 51.6% | 81.64% | 98.25% |
| Profit net per salariat | 66.188 Lei | 50.687 Lei | 11.198 Lei |
Viteza rotație active
0.65
Viteza rotație stocuri
25.03
Durata medie încasare creanțe
45.59 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.65 | 0.35 | 1.54 |
| Viteza rotație stocuri | 25.03 | 21.59 | 11.37 |
| Durata medie încasare creanțe | 45.59 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 315.652 Lei | 171.905 Lei | 29.050 Lei |
Lichiditate curentă
0.18
Lichiditate imediată
0.15
Pondere active imobilizate
86.41%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.18 | 0.55 | 2.5 |
| Lichiditate imediată | 0.15 | 0.53 | 2.16 |
| Pondere active imobilizate | 86.41% | 52.2% | 0.59% |
| Pondere active circulante | 13.59% | 47.8% | 99.41% |
©Firme.ro