Companie
Detalii identificare
Nume firmăLA MOISE CENTER S.R.L.
Cod unic de înregistrare46295481 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022000643384
EUIDROONRC.J2022000643384
Data înființării14.06.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9603
Această clasă include:
-înhumarea şi incinerarea corpurilor umane sau de animale şi activităţi conexe: -pregătirea decedaţilor pentru înhumare sau incinerare şi servicii de îmbălsămare -asigurarea serviciilor de înhumare sau incinerare -închirierea de spaţiu utilat în saloane de pompe funebre -închirierea sau vânzarea locurilor de veci -întreţinerea mormintelor şi a mauzoleelor Această clasă exclude: -servicii religioase legate de funeralii,
9491 -activităţi de grădinărit în cimitire,
8130
-înhumarea şi incinerarea corpurilor umane sau de animale şi activităţi conexe: -pregătirea decedaţilor pentru înhumare sau incinerare şi servicii de îmbălsămare -asigurarea serviciilor de înhumare sau incinerare -închirierea de spaţiu utilat în saloane de pompe funebre -închirierea sau vânzarea locurilor de veci -întreţinerea mormintelor şi a mauzoleelor Această clasă exclude: -servicii religioase legate de funeralii,
9491 -activităţi de grădinărit în cimitire,
8130
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de pompe funebre si similare
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 43, Bodeşti, Vâlcea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
142.618
Profit (Lei)
34.688
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 142.618 | 34.688 | 2.891 | 51.275 | 0 | 159.655 | 108.380 | 1 |
| 2024 | 124.359 | 26.446 | 2.204 | 29.647 | 0 | 351.110 | 321.463 | 1 |
| 2023 | 270.069 | 160.215 | 13.351 | 90.046 | 0 | 385.062 | 295.016 | 1 |
| 2022 | 173.221 | 134.801 | 11.233 | 4.972 | 0 | 139.773 | 134.801 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
24.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32.01%
Lichiditate curentă
3.11
Viteza rotație active
0.89
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
24.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32.01%
Profit net per salariat
34.688 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 24.32% | 21.27% | 59.32% | 77.82% |
| Marjă profit brut | 25.32% | 22.15% | 60.3% | 78.8% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 32.01% | 8.23% | 54.31% | 100% |
| Profit net per salariat | 34.688 Lei | 26.446 Lei | 160.215 Lei | 134.801 Lei |
Viteza rotație active
0.89
Viteza rotație stocuri
9.55
Durata medie încasare creanțe
261.15 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.89 | 0.35 | 0.7 | 1.24 |
| Viteza rotație stocuri | 9.55 | 1.45 | 2.52 | 27.72 |
| Durata medie încasare creanțe | 261.15 zile | 138.25 zile | 344.33 zile | 109.58 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 142.618 Lei | 124.359 Lei | 270.069 Lei | 173.221 Lei |
Lichiditate curentă
3.11
Lichiditate imediată
2.82
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.11 | 11.84 | 4.28 | 28.11 |
| Lichiditate imediată | 2.82 | 8.96 | 3.09 | 26.85 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro