Companie
Detalii identificare
Nume firmăYLN TERM-CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare46304890 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/836/2022
EUIDROONRC.J6/836/2022
Data înființării15.06.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4332
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de tamplarie si dulgherie
Informații de contact
AdresaEroilor nr. 5A, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
58.520
Profit (Lei)
-15.323
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 58.520 | -15.323 | -1.277 | 24.495 | 0 | 43.830 | 19.335 | 1 |
| 2023 | 104.608 | 35.085 | 2.924 | 21.460 | 0 | 55.918 | 34.458 | 1 |
| 2022 | 23.796 | 17.374 | 1.448 | 4.287 | 0 | 21.661 | 17.374 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-26.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-79.25%
Lichiditate curentă
1.79
Viteza rotație active
1.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-26.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-79.25%
Profit net per salariat
-15.323 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -26.18% | 33.54% | 73.01% |
| Marjă profit brut | 0% | 34.52% | 74.65% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -79.25% | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | -15.323 Lei | 35.085 Lei | 17.374 Lei |
Viteza rotație active
1.34
Viteza rotație stocuri
188.17
Durata medie încasare creanțe
49.43 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.34 | 1.87 | 1.1 |
| Viteza rotație stocuri | 188.17 | 336.36 | 1586.4 |
| Durata medie încasare creanțe | 49.43 zile | 27.65 zile | 16.47 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 58.520 Lei | 104.608 Lei | 23.796 Lei |
Lichiditate curentă
1.79
Lichiditate imediată
1.78
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.79 | 2.61 | 5.05 |
| Lichiditate imediată | 1.78 | 2.59 | 5.05 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro