Companie
Detalii identificare
Nume firmăTONNYS IDEAL PTD CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare46324978 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ52/586/2022
EUIDROONRC.J52/586/2022
Data înființării20.06.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
87.395
Profit (Lei)
-36.290
Număr angajați
0
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 87.395 | -36.290 | -3.024 | 160.465 | 104.609 | 361.308 | 305.452 | 0 |
| 2023 | 442.615 | 100.596 | 8.383 | 159.461 | 131.714 | 369.488 | 341.741 | 1 |
| 2022 | 336.789 | 240.945 | 20.079 | 19.224 | 699 | 259.670 | 241.145 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-41.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-11.88%
Lichiditate curentă
2.25
Viteza rotație active
0.19
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-41.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-11.88%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -41.52% | 22.73% | 71.54% |
| Marjă profit brut | 0% | 23.58% | 72.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -11.88% | 29.44% | 99.92% |
| Profit net per salariat | n/a | 100.596 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.19
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1186.31 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.19 | 0.88 | 1.29 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1186.31 zile | 300.21 zile | 204.88 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 442.615 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
2.25
Lichiditate imediată
2.25
Pondere active imobilizate
22.45%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.25 | 2.32 | 13.51 |
| Lichiditate imediată | 2.25 | 2.32 | 13.51 |
| Pondere active imobilizate | 22.45% | 26.28% | 0.27% |
| Pondere active circulante | 77.55% | 73.72% | 99.73% |
©Firme.ro