Companie
Detalii identificare
Nume firmăMATINATY BAKERY S.R.L.
Cod unic de înregistrare46451980 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022001350335
EUIDROONRC.J2022001350335
Data înființării11.07.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaEsplanadei nr. 13, Oraş Dolhasca, Suceava
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
210.764
Profit (Lei)
12.474
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 210.764 | 12.474 | 1.040 | 235.302 | 211.656 | 24.397 | 751 | 2 |
| 2023 | 0 | -11.923 | -994 | 39.025 | 2.716 | 24.586 | -11.723 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
0.89
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
6.237 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.92% | 0% |
| Marjă profit brut | 7.09% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | 6.237 Lei | -11.923 Lei |
Viteza rotație active
0.89
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.61 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.89 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.61 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 105.382 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
89.66%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.1 | 0.63 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.63 |
| Pondere active imobilizate | 89.66% | 9.95% |
| Pondere active circulante | 10.34% | 90.05% |
©Firme.ro