Companie
Detalii identificare
Nume firmăGBS 31 CONSTRUCTSIB S.R.L.
Cod unic de înregistrare46480390 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/1485/2022
EUIDROONRC.J32/1485/2022
Data înființării15.07.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPoet Dimitrie Anghel nr. 4, Sibiu, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
100.998
Profit (Lei)
42.540
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 100.998 | 42.540 | 3.545 | 35.307 | 0 | 76.842 | 41.535 | 1 |
| 2023 | 115.972 | 0 | 0 | 21.892 | 0 | 20.887 | -1.005 | 3 |
| 2022 | 43.400 | 36.684 | 3.057 | 1.065 | 71 | 37.878 | 36.884 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
42.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
2.18
Viteza rotație active
1.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
42.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
42.540 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 42.12% | 0% | 84.53% |
| Marjă profit brut | 43.07% | 0% | 85.5% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 99.46% |
| Profit net per salariat | 42.540 Lei | 0 Lei | 36.684 Lei |
Viteza rotație active
1.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
269.22 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.31 | 5.55 | 1.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 269.22 zile | 32.6 zile | 1.68 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 100.998 Lei | 38.657 Lei | 43.400 Lei |
Lichiditate curentă
2.18
Lichiditate imediată
2.18
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.18 | 0.95 | 35.57 |
| Lichiditate imediată | 2.18 | 0.95 | 35.57 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.19% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.81% |
©Firme.ro