Companie
Detalii identificare
Nume firmăNOVA H S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 46509089 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022013955407
EUIDROONRC.J2022013955407
Data înființării20.07.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
3521
Această clasă include:
-producţia, în scopul furnizării gazelor rezultate din cocsificarea cărbunelui, din produse agricole derivate sau din deşeuri -fabricarea combustibililor gazoşi cu o valoare calorică determinată prin purificare, amestec şi din alte procese, din gaze de diferite tipuri, inclusiv gaze naturale Această clasă exclude: -producerea gazelor naturale brute,
0620 -operarea cuptoarelor de cocs,
1910 -fabricarea produselor petroliere rafinate,
1920 -producerea gazelor industriale,
2011
-producţia, în scopul furnizării gazelor rezultate din cocsificarea cărbunelui, din produse agricole derivate sau din deşeuri -fabricarea combustibililor gazoşi cu o valoare calorică determinată prin purificare, amestec şi din alte procese, din gaze de diferite tipuri, inclusiv gaze naturale Această clasă exclude: -producerea gazelor naturale brute,
0620 -operarea cuptoarelor de cocs,
1910 -fabricarea produselor petroliere rafinate,
1920 -producerea gazelor industriale,
2011
Industrie
Producţia şi furnizarea de energie electrică şi termică, gaze, apă caldă şi aer condiţionat
SectorProductia si furnizarea de energie electrica si termica, gaze, apa calda si aer conditionat
Obiect activitateProductia gazelor
Informații de contact
AdresaIon Ionescu De La Brad nr. 5A, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
505.000
Profit (Lei)
-465.582
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 505.000 | -465.582 | -38.799 | 1.387.123 | 2.322.805 | 1.176.418 | 2.127.028 | 1 |
| 2023 | 520.000 | 432.610 | 36.051 | 1.338.372 | 1.272.128 | 658.854 | 592.610 | 1 |
| 2022 | 0 | -129 | -11 | 0 | 0 | 9.871 | 9.871 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-92.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-21.89%
Lichiditate curentă
0.85
Viteza rotație active
0.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-92.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-21.89%
Profit net per salariat
-465.582 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -92.19% | 83.19% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 99.16% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -21.89% | 73% | -1.31% |
| Profit net per salariat | -465.582 Lei | 432.610 Lei | -129 Lei |
Viteza rotație active
0.14
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
732.76 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.14 | 0.27 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 732.76 zile | 434.35 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 505.000 Lei | 520.000 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.85
Lichiditate imediată
0.85
Pondere active imobilizate
66.38%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.85 | 0.49 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.85 | 0.49 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 66.38% | 65.88% | 0% |
| Pondere active circulante | 33.62% | 34.12% | 100% |
©Firme.ro