Companie
Detalii identificare
Nume firmăCELLARTALES S.R.L.
Cod unic de înregistrare46521201 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ38/827/2022
EUIDROONRC.J38/827/2022
Data înființării21.07.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8230
Această clasă include organizarea, promovarea şi/sau administrarea de evenimente, cum ar fi congrese, convenţii, conferinţe şi întruniri, fie că include sau nu administrarea şi asigurarea personalului necesar pentru a opera facilităţile în care au loc aceste evenimente.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor
Informații de contact
AdresaDealul Olt nr. 10, Drăgăşani, Vâlcea
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
149.138
Profit (Lei)
74.941
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 149.138 | 74.941 | 6.245 | 3.684 | 0 | 90.497 | 76.238 | 1 |
| 2024 | 198.851 | 142.956 | 11.913 | 191.331 | 0 | 344.889 | 143.456 | 1 |
| 2023 | 266.736 | 225.504 | 18.792 | 9.111 | 0 | 437.215 | 418.002 | 1 |
| 2022 | 213.338 | 191.998 | 16.000 | 8.706 | 0 | 201.204 | 192.498 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
50.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.3%
Lichiditate curentă
24.56
Viteza rotație active
1.65
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
50.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.3%
Profit net per salariat
74.941 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 50.25% | 71.89% | 84.54% | 90% |
| Marjă profit brut | 59.82% | 85.26% | 85.54% | 90.59% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.3% | 99.65% | 53.95% | 99.74% |
| Profit net per salariat | 74.941 Lei | 142.956 Lei | 225.504 Lei | 191.998 Lei |
Viteza rotație active
1.65
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
44.75 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.65 | 0.58 | 0.61 | 1.06 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 28.41 |
| Durata medie încasare creanțe | 44.75 zile | 226.53 zile | 1.25 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 149.138 Lei | 198.851 Lei | 266.736 Lei | 213.338 Lei |
Lichiditate curentă
24.56
Lichiditate imediată
24.56
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 24.56 | 1.8 | 47.99 | 23.11 |
| Lichiditate imediată | 24.56 | 1.8 | 47.99 | 22.25 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro