Companie
Detalii identificare
Nume firmăPATYAYAN GROUP CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare46558243 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/2028/2022
EUIDROONRC.J3/2028/2022
Data înființării28.07.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaAlunului nr. 54, Piteşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
71.066
Profit (Lei)
-10.770
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71.066 | -10.770 | -898 | 32.784 | 0 | 33.957 | 1.173 | 1 |
| 2024 | 118.316 | 43.247 | 3.604 | 2.801 | 0 | 14.743 | 11.942 | 1 |
| 2023 | 23.940 | 0 | 0 | 35.166 | 0 | 3.861 | -31.305 | 1 |
| 2022 | 15.270 | 8.898 | 742 | 3.221 | 0 | 12.319 | 9.098 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-15.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-918.16%
Lichiditate curentă
1.04
Viteza rotație active
2.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-15.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-918.16%
Profit net per salariat
-10.770 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -15.15% | 36.55% | 0% | 58.27% |
| Marjă profit brut | 0% | 37.5% | 0% | 59.27% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -918.16% | 100% | 0% | 97.8% |
| Profit net per salariat | -10.770 Lei | 43.247 Lei | 0 Lei | 8.898 Lei |
Viteza rotație active
2.09
Viteza rotație stocuri
45.26
Durata medie încasare creanțe
4.25 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.09 | 8.03 | 6.2 | 1.24 |
| Viteza rotație stocuri | 45.26 | 0 | 0 | 57.84 |
| Durata medie încasare creanțe | 4.25 zile | 4.45 zile | 19.7 zile | 149.39 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 71.066 Lei | 118.316 Lei | 23.940 Lei | 15.270 Lei |
Lichiditate curentă
1.04
Lichiditate imediată
0.99
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.04 | 5.26 | 0.11 | 3.82 |
| Lichiditate imediată | 0.99 | 5.26 | 0.11 | 3.74 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro