Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONS GVA B WORKS S.R.L.
Cod unic de înregistrare46586197 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/3583/2022
EUIDROONRC.J35/3583/2022
Data înființării03.08.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaOrţisoara, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
283.596
Profit (Lei)
-32.849
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 283.596 | -32.849 | -2.737 | 38.004 | 0 | 6.414 | -31.590 | 2 |
| 2023 | 256.205 | 166.374 | 13.865 | 7.089 | 0 | 278.122 | 271.033 | 1 |
| 2022 | 149.349 | 104.459 | 8.705 | 5.917 | 0 | 110.576 | 104.659 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-11.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.17
Viteza rotație active
44.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-11.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-16.425 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -11.58% | 64.94% | 69.94% |
| Marjă profit brut | 0% | 65.92% | 70.92% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 61.39% | 99.81% |
| Profit net per salariat | -16.425 Lei | 166.374 Lei | 104.459 Lei |
Viteza rotație active
44.22
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 44.22 | 0.92 | 1.35 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 141.798 Lei | 256.205 Lei | 149.349 Lei |
Lichiditate curentă
0.17
Lichiditate imediată
0.17
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.17 | 39.23 | 18.69 |
| Lichiditate imediată | 0.17 | 39.23 | 18.69 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro