Companie
Detalii identificare
Nume firmăCLINICA SAMOMED SPERANTA SI RECUPERARE S.R.L.
Cod unic de înregistrare46629514 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022003724354
EUIDROONRC.J2022003724354
Data înființării10.08.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaSilistra nr. 2, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
195.740
Profit (Lei)
866
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 195.740 | 866 | 72 | 73.479 | 19.471 | 19.908 | -34.100 | 2 |
| 2023 | 164.657 | 0 | 0 | 69.651 | 22.203 | 12.482 | -34.966 | 2 |
| 2022 | 23.330 | 0 | 0 | 14.719 | 0 | 3.006 | -11.713 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.54%
Lichiditate curentă
0.27
Viteza rotație active
4.97
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.54%
Profit net per salariat
433 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.44% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 1.44% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -2.54% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 433 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
4.97
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
12.14 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.97 | 4.75 | 7.76 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 12.14 zile | 6.01 zile | 42.41 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 97.870 Lei | 82.329 Lei | 23.330 Lei |
Lichiditate curentă
0.27
Lichiditate imediată
0.27
Pondere active imobilizate
49.45%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.27 | 0.18 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 0.27 | 0.18 | 0.2 |
| Pondere active imobilizate | 49.45% | 64.01% | 0% |
| Pondere active circulante | 50.55% | 35.99% | 100% |
©Firme.ro