Companie

Detalii identificare

Nume firmăINCORE FOCUS S.R.L.
Cod unic de înregistrare46646590 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022004989123
EUIDROONRC.J2022004989123
Data înființării12.08.2022 - 3 ani

Domeniu de activitate

CAEN
6311
info-icon
Această clasă include asigurarea infrastructurii pentru serviciile de găzduire a paginilor web, de prelucrare a datelor şi activităţi conexe. Sunt incluse activităţi specializate de găzduire, cum ar fi găzduirea paginilor web, servicii de streaming (organizare fluxuri) sau găzduire de aplicaţii. Activităţile de prelucrare a datelor includ prelucrarea completă şi elaborarea de rapoarte specializate pe baza datelor furnizate de către clienţi sau asigurarea prelucrării automate a datelor şi servicii de introducere a datelor, inclusiv activităţi de rulare a bazei de date (executare funcţiuni). Această clasă exclude: -activităţile unde furnizorul foloseşte computerul doar ca un instrument de lucru (unealtă) sunt clasificate potrivit naturii serviciilor furnizate.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii informatice
Obiect activitatePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe

Informații de contact

AdresaAlexandru Vlahuţă, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
147.900
Profit (Lei)
47.401
Număr angajați
1
Vechime
3 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025147.90047.4013.95024.8847.48464.31247.6411
202494.30033.8492.82111.0893.57841.23834.0891
202370.80018.2081.5173.7084.08917.99918.4481
20229.2001.063896.8864.7333.4161.2631

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
32.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.5%
Lichiditate curentă
2.58
Viteza rotație active
2.06

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
32.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.5%
Profit net per salariat
47.401 Lei
Indicator2025202420232022
Marjă profit net32.05%35.9%25.72%11.55%
Marjă profit brut33.03%36.87%26.7%13.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.5%99.3%98.7%84.16%
Profit net per salariat47.401 Lei33.849 Lei18.208 Lei1.063 Lei
Viteza rotație active
2.06
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
110.24 zile
Indicator2025202420232022
Viteza rotație active2.062.13.211.13
Viteza rotație stocuri0000
Durata medie încasare creanțe110.24 zile120.4 zile64.49 zile59.51 zile
Cifra de afaceri per salariat147.900 Lei94.300 Lei70.800 Lei9.200 Lei
Lichiditate curentă
2.58
Lichiditate imediată
2.58
Pondere active imobilizate
10.42%
Indicator2025202420232022
Lichiditate curentă2.583.724.850.5
Lichiditate imediată2.583.724.850.5
Pondere active imobilizate10.42%7.98%18.51%58.08%
Pondere active circulante89.58%92.02%81.49%41.92%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente