Companie
Detalii identificare
Nume firmăYUMMY CAKES S.R.L.
Cod unic de înregistrare46680592 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ24/1655/2022
EUIDROONRC.J24/1655/2022
Data înființării19.08.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaAriniş nr. 102, Ariniş, Maramureş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
250.210
Profit (Lei)
-4.976
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 250.210 | -4.976 | -415 | 61.196 | 134.206 | 39.710 | -45.038 | 2 |
| 2024 | 18.102 | -27.362 | -2.280 | 227.890 | 175.001 | 12.827 | -40.062 | 1 |
| 2023 | 0 | -8.000 | -667 | 12.900 | 0 | 200 | -12.700 | 0 |
| 2022 | 0 | -4.900 | -408 | 4.900 | 0 | 200 | -4.700 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.05%
Lichiditate curentă
0.65
Viteza rotație active
1.44
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.05%
Profit net per salariat
-2.488 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1.99% | -151.15% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 11.05% | 68.3% | 62.99% | 100% |
| Profit net per salariat | -2.488 Lei | -27.362 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.44
Viteza rotație stocuri
29.02
Durata medie încasare creanțe
25.53 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.44 | 0.1 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 29.02 | 21.63 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 25.53 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 125.105 Lei | 18.102 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.65
Lichiditate imediată
0.51
Pondere active imobilizate
77.17%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.65 | 0.06 | 0.02 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 0.51 | 0.05 | 0.02 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 77.17% | 93.17% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 22.83% | 6.83% | 100% | 100% |
©Firme.ro