Companie
Detalii identificare
Nume firmăMAFALDA BAKERY S.R.L.
Cod unic de înregistrare46681679 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022005610237
EUIDROONRC.J2022005610237
Data înființării19.08.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaTudor Vladimirescu nr. 309, Domneşti, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
51.918
Profit (Lei)
7.134
Număr angajați
0
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.918 | 7.134 | 595 | 55.634 | 1.765 | 35.569 | -18.300 | 0 |
| 2024 | 690 | -15.971 | -1.331 | 40.027 | 1.979 | 12.614 | -25.434 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 9.928 | 250 | 214 | -9.464 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-38.98%
Lichiditate curentă
0.64
Viteza rotație active
1.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-38.98%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.74% | -2314.64% | 0% |
| Marjă profit brut | 14.45% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -38.98% | 62.79% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.39
Viteza rotație stocuri
2.54
Durata medie încasare creanțe
9.87 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.39 | 0.05 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 2.54 | 0.06 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 9.87 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.64
Lichiditate imediată
0.27
Pondere active imobilizate
4.73%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.64 | 0.32 | 0.02 |
| Lichiditate imediată | 0.27 | 0.01 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 4.73% | 13.56% | 53.88% |
| Pondere active circulante | 95.27% | 86.44% | 46.12% |
©Firme.ro