Companie
Detalii identificare
Nume firmăROXMAR MASSETTI S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 46684764 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022003154227
EUIDROONRC.J2022003154227
Data înființării22.08.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaZambilei nr. 1, Tomeşti, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
489.909
Profit (Lei)
-37.090
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 489.909 | -37.090 | -3.091 | 1.029.642 | 1.329.561 | 100.326 | 400.245 | 1 |
| 2024 | 588.146 | 474.869 | 39.572 | 1.342.989 | 1.661.951 | 118.373 | 437.335 | 1 |
| 2023 | 906.372 | 840.189 | 70.016 | 30.922 | 0 | 871.402 | 840.480 | 0 |
| 2022 | 347.416 | 318.191 | 26.516 | 7.010 | 450 | 324.851 | 318.291 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-7.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-9.27%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
0.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-7.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-9.27%
Profit net per salariat
-37.090 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -7.57% | 80.74% | 92.7% | 91.59% |
| Marjă profit brut | 0% | 83.74% | 93.66% | 92.39% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -9.27% | 100% | 99.97% | 99.97% |
| Profit net per salariat | -37.090 Lei | 474.869 Lei | n/a | 159.096 Lei |
Viteza rotație active
0.34
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
14.82 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.34 | 0.33 | 1.04 | 1.07 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 14.82 zile | 62.48 zile | 348.47 zile | 322.24 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 489.909 Lei | 588.146 Lei | n/a | 173.708 Lei |
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
92.98%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.1 | 0.09 | 28.18 | 46.34 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.09 | 28.18 | 46.34 |
| Pondere active imobilizate | 92.98% | 93.35% | 0% | 0.14% |
| Pondere active circulante | 7.02% | 6.65% | 100% | 99.86% |
©Firme.ro