Companie
Detalii identificare
Nume firmăVAN VELDHOVEN CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare46698239 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/16399/2022
EUIDROONRC.J40/16399/2022
Data înființării23.08.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaLamoteşti nr. 1, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
183.585
Profit (Lei)
64.906
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 183.585 | 64.906 | 5.409 | 16.739 | 5.202 | 234.420 | 222.883 | 1 |
| 2023 | 268.885 | 116.174 | 9.681 | 7.876 | 6.688 | 159.164 | 157.976 | 2 |
| 2022 | 76.226 | 41.602 | 3.467 | 11.700 | 0 | 53.502 | 41.802 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
35.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.12%
Lichiditate curentă
14
Viteza rotație active
0.77
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
35.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.12%
Profit net per salariat
64.906 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 35.35% | 43.21% | 54.58% |
| Marjă profit brut | 36.35% | 44.16% | 55.58% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 29.12% | 73.54% | 99.52% |
| Profit net per salariat | 64.906 Lei | 58.087 Lei | 20.801 Lei |
Viteza rotație active
0.77
Viteza rotație stocuri
71.99
Durata medie încasare creanțe
459.1 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.77 | 1.62 | 1.42 |
| Viteza rotație stocuri | 71.99 | 215.11 | 30 |
| Durata medie încasare creanțe | 459.1 zile | 9.49 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 183.585 Lei | 134.443 Lei | 38.113 Lei |
Lichiditate curentă
14
Lichiditate imediată
13.85
Pondere active imobilizate
2.17%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 14 | 20.21 | 4.57 |
| Lichiditate imediată | 13.85 | 20.05 | 4.36 |
| Pondere active imobilizate | 2.17% | 4.03% | 0% |
| Pondere active circulante | 97.83% | 95.97% | 100% |
©Firme.ro