Companie
Detalii identificare
Nume firmăANDREEA COS TRADING S.R.L.
Cod unic de înregistrare46728020 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022002351034
EUIDROONRC.J2022002351034
Data înființării26.08.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4312
Această clasă include:
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pregatire a terenului
Informații de contact
AdresaValea Siliştii, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
77.740
Profit (Lei)
-32.008
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77.740 | -32.008 | -2.667 | 6.043 | 0 | 26.013 | 19.970 | 1 |
| 2024 | 105.400 | 14.178 | 1.182 | 5.745 | 0 | 57.723 | 51.978 | 1 |
| 2023 | 93.950 | 9.913 | 826 | 5.900 | 194 | 43.506 | 37.800 | 1 |
| 2022 | 31.500 | 27.687 | 2.307 | 2.529 | 485 | 29.931 | 27.887 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-41.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-160.28%
Lichiditate curentă
4.3
Viteza rotație active
2.99
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-41.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-160.28%
Profit net per salariat
-32.008 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -41.17% | 13.45% | 10.55% | 87.9% |
| Marjă profit brut | 0% | 14.3% | 12.54% | 90.83% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -160.28% | 27.28% | 26.22% | 99.28% |
| Profit net per salariat | -32.008 Lei | 14.178 Lei | 9.913 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.99
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.13 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.99 | 1.83 | 2.15 | 1.04 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 68.63 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.13 zile | 0 zile | 2.02 zile | 2.55 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 77.740 Lei | 105.400 Lei | 93.950 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
4.3
Lichiditate imediată
4.3
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.3 | 10.05 | 7.37 | 11.84 |
| Lichiditate imediată | 4.3 | 10.05 | 7.37 | 11.65 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.44% | 1.59% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.56% | 98.41% |
©Firme.ro