Companie
Detalii identificare
Nume firmăLUDO TRANSILVANIA S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 46811540 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/1402/2022
EUIDROONRC.J6/1402/2022
Data înființării09.09.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaPerişor, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
80.001
Profit (Lei)
-55.376
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 80.001 | -55.376 | -4.615 | 52.414 | 15.644 | 23.908 | -12.862 | 1 |
| 2023 | 271.601 | 41.187 | 3.432 | 12.779 | 23.978 | 31.315 | 42.514 | 1 |
| 2022 | 26.921 | 1.326 | 111 | 46.866 | 28.781 | 19.411 | 1.326 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-69.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.46
Viteza rotație active
2.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-69.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-55.376 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -69.22% | 15.16% | 4.93% |
| Marjă profit brut | 0% | 16.14% | 5.91% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 96.88% | 100% |
| Profit net per salariat | -55.376 Lei | 41.187 Lei | 1.326 Lei |
Viteza rotație active
2.02
Viteza rotație stocuri
101.27
Durata medie încasare creanțe
96.78 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.02 | 4.91 | 0.56 |
| Viteza rotație stocuri | 101.27 | 167.86 | 33.28 |
| Durata medie încasare creanțe | 96.78 zile | 27.62 zile | 128.71 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 80.001 Lei | 271.601 Lei | 26.921 Lei |
Lichiditate curentă
0.46
Lichiditate imediată
0.44
Pondere active imobilizate
39.55%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.46 | 2.45 | 0.41 |
| Lichiditate imediată | 0.44 | 2.32 | 0.4 |
| Pondere active imobilizate | 39.55% | 43.37% | 59.72% |
| Pondere active circulante | 60.45% | 56.63% | 40.28% |
©Firme.ro