Companie
Detalii identificare
Nume firmăMETALJACTO SOLUTION S.R.L.
Cod unic de înregistrare46847179 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/1425/2022
EUIDROONRC.J6/1425/2022
Data înființării15.09.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2561
Această clasă include:
-acoperirile metalice, tratamentul anodic al metalelor, etc. -tratamentul termic al metalelor -operatiunile de debavurare, sablare şi curăţire a metalelor -vopsirea şi gravarea metalelor -acoperirea metalelor cu nemetale: -plastifierea, emailarea, lăcuirea etc. -călirea metalelor Această clasă exclude: -activităţi ale potcovăriilor,
0162 -acoperirea materialelor plastice cu metale,
2229 -acoperirea prin laminare a metalelor comune cu metale preţioase,
2441, 2442, 2443, 2444
-acoperirile metalice, tratamentul anodic al metalelor, etc. -tratamentul termic al metalelor -operatiunile de debavurare, sablare şi curăţire a metalelor -vopsirea şi gravarea metalelor -acoperirea metalelor cu nemetale: -plastifierea, emailarea, lăcuirea etc. -călirea metalelor Această clasă exclude: -activităţi ale potcovăriilor,
0162 -acoperirea materialelor plastice cu metale,
2229 -acoperirea prin laminare a metalelor comune cu metale preţioase,
2441, 2442, 2443, 2444
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria constructiilor metalice si a produselor din metal, exclusiv masini, utilaje si instalatii
Obiect activitateTratarea si acoperirea metalelor
Informații de contact
AdresaLibertăţii nr. 6, Beclean, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
223.210
Profit (Lei)
-40.901
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 223.210 | -40.901 | -3.408 | 14.125 | 8.146 | 35.717 | 29.738 | 2 |
| 2024 | 263.710 | 42.847 | 3.571 | 11.532 | 12.016 | 70.155 | 70.639 | 2 |
| 2023 | 152.851 | 16.501 | 1.375 | 9.898 | 7.550 | 30.140 | 27.792 | 1 |
| 2022 | 22.280 | 11.091 | 924 | 4.019 | 0 | 15.310 | 11.291 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-18.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-137.54%
Lichiditate curentă
2.53
Viteza rotație active
5.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-18.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-137.54%
Profit net per salariat
-20.451 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -18.32% | 16.25% | 10.8% | 49.78% |
| Marjă profit brut | 0% | 17.25% | 11.8% | 50.78% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -137.54% | 60.66% | 59.37% | 98.23% |
| Profit net per salariat | -20.451 Lei | 21.424 Lei | 16.501 Lei | 11.091 Lei |
Viteza rotație active
5.09
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
6.34 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.09 | 3.21 | 4.06 | 1.46 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.34 zile | 1.49 zile | 2.57 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 111.605 Lei | 131.855 Lei | 152.851 Lei | 22.280 Lei |
Lichiditate curentă
2.53
Lichiditate imediată
2.53
Pondere active imobilizate
18.57%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.53 | 6.08 | 3.05 | 3.81 |
| Lichiditate imediată | 2.53 | 6.08 | 3.05 | 3.81 |
| Pondere active imobilizate | 18.57% | 14.62% | 20.03% | 0% |
| Pondere active circulante | 81.43% | 85.38% | 79.97% | 100% |
©Firme.ro