Companie
Detalii identificare
Nume firmăDREAM DESIGN & ARCHITECTURE S.R.L.
Cod unic de înregistrare46878507 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022002602033
EUIDROONRC.J2022002602033
Data înființării21.09.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaColonel D. Giurescu nr. 4, Oraş Mioveni, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
202.107
Profit (Lei)
56.501
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 202.107 | 56.501 | 4.708 | 8.317 | 7.416 | 28.041 | 27.140 | 1 |
| 2023 | 52.396 | 0 | 0 | 63.913 | 15.505 | 26.855 | -21.553 | 1 |
| 2022 | 10.000 | 7.848 | 654 | 25.860 | 23.686 | 10.222 | 8.048 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
27.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
3.37
Viteza rotație active
5.7
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
27.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
56.501 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 27.96% | 0% | 78.48% |
| Marjă profit brut | 28.95% | 0% | 80.45% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 97.51% |
| Profit net per salariat | 56.501 Lei | 0 Lei | 7.848 Lei |
Viteza rotație active
5.7
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
33.77 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.7 | 1.24 | 0.29 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 33.77 zile | 131.66 zile | 365 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 202.107 Lei | 52.396 Lei | 10.000 Lei |
Lichiditate curentă
3.37
Lichiditate imediată
3.37
Pondere active imobilizate
20.92%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.37 | 0.42 | 0.4 |
| Lichiditate imediată | 3.37 | 0.42 | 0.4 |
| Pondere active imobilizate | 20.92% | 36.6% | 69.85% |
| Pondere active circulante | 79.08% | 63.4% | 30.15% |
©Firme.ro