Companie
Detalii identificare
Nume firmăGEOTEHNICA SIM S.R.L.
Cod unic de înregistrare46905148 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/5997/2022
EUIDROONRC.J12/5997/2022
Data înființării26.09.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7112
Această clasă include:
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Informații de contact
AdresaMamaia nr. 10, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
127.925
Profit (Lei)
-33.297
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 127.925 | -33.297 | -2.775 | 155.451 | 262.123 | 38.259 | -36.734 | 2 |
| 2023 | 0 | -3.637 | -303 | 325.789 | 106.478 | 414.463 | -3.437 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-26.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.64%
Lichiditate curentă
0.25
Viteza rotație active
0.43
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-26.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.64%
Profit net per salariat
-16.649 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | -26.03% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 90.64% | 100% |
| Profit net per salariat | -16.649 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.43
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
65.77 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.43 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 65.77 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 63.963 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.25
Lichiditate imediată
0.25
Pondere active imobilizate
87.26%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.25 | 1.27 |
| Lichiditate imediată | 0.25 | 0.64 |
| Pondere active imobilizate | 87.26% | 20.44% |
| Pondere active circulante | 12.74% | 79.56% |
©Firme.ro