Companie
Detalii identificare
Nume firmăLUMA S CAKES S.R.L.
Cod unic de înregistrare46920792 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022001639201
EUIDROONRC.J2022001639201
Data înființării28.09.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
Adresa1 Decembrie nr. 25, Dobra, Hunedoara
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
31.577
Profit (Lei)
8.080
Număr angajați
0
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.577 | 8.080 | 673 | 75.208 | 1.302 | 46.607 | -27.299 | 0 |
| 2024 | 11.192 | -9.323 | -777 | 69.363 | 1.927 | 32.057 | -35.379 | 0 |
| 2023 | 8.708 | 0 | 0 | 61.556 | 0 | 35.500 | -26.056 | 1 |
| 2022 | 3.401 | 1.031 | 86 | 100 | 0 | 1.331 | 1.231 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
25.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-29.6%
Lichiditate curentă
0.62
Viteza rotație active
0.66
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
25.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-29.6%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 25.59% | -83.3% | 0% | 30.31% |
| Marjă profit brut | 26.88% | 0% | 0% | 33.25% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -29.6% | 26.35% | 0% | 83.75% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.66
Viteza rotație stocuri
4.59
Durata medie încasare creanțe
2.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.66 | 0.33 | 0.25 | 2.56 |
| Viteza rotație stocuri | 4.59 | 1.57 | 0 | 13.71 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.92 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 8.708 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.62
Lichiditate imediată
0.53
Pondere active imobilizate
2.72%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.62 | 0.46 | 0.58 | 13.31 |
| Lichiditate imediată | 0.53 | 0.36 | 0.58 | 10.83 |
| Pondere active imobilizate | 2.72% | 5.67% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 97.28% | 94.33% | 100% | 100% |
©Firme.ro