Companie
Detalii identificare
Nume firmăMYF ELECTROLED 2022 S.R.L.
Cod unic de înregistrare46952522 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022003628133
EUIDROONRC.J2022003628133
Data înființării03.10.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaEcaterina Teodoroiu nr. 371, Lanurile, Constanţa
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
119.130
Profit (Lei)
-80.913
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 119.130 | -80.913 | -6.743 | 43.075 | 0 | 355.558 | 312.964 | 2 |
| 2024 | 248.814 | 138.043 | 11.504 | 22.227 | 0 | 416.104 | 393.877 | 1 |
| 2023 | 280.297 | 180.544 | 15.045 | 22.809 | 0 | 278.644 | 255.835 | 2 |
| 2022 | 78.286 | 75.091 | 6.258 | 3.068 | 0 | 78.359 | 75.291 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-67.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-25.85%
Lichiditate curentă
8.25
Viteza rotație active
0.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-67.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-25.85%
Profit net per salariat
-40.457 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -67.92% | 55.48% | 64.41% | 95.92% |
| Marjă profit brut | 0% | 56.33% | 65.21% | 96.9% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -25.85% | 35.05% | 70.57% | 99.73% |
| Profit net per salariat | -40.457 Lei | 138.043 Lei | 90.272 Lei | 75.091 Lei |
Viteza rotație active
0.34
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
7.57 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.34 | 0.6 | 1.01 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 7.57 zile | 0.92 zile | 38.27 zile | 31.28 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 59.565 Lei | 248.814 Lei | 140.149 Lei | 78.286 Lei |
Lichiditate curentă
8.25
Lichiditate imediată
8.25
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.25 | 18.72 | 12.22 | 25.54 |
| Lichiditate imediată | 8.25 | 18.72 | 12.22 | 25.54 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro