Companie
Detalii identificare
Nume firmăBPC CONDESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare46976564 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/2219/2022
EUIDROONRC.J32/2219/2022
Data înființării06.10.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaElena Văcărescu nr. 3A, Şelimbăr, Sibiu
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
5.620
Profit (Lei)
-196
Număr angajați
0
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.620 | -196 | -16 | 9.000 | 0 | 35.645 | 26.708 | 0 |
| 2024 | 43.904 | -8 | -1 | 9.000 | 0 | 35.842 | 26.904 | 0 |
| 2023 | 140.225 | 27.917 | 2.326 | 12.873 | 0 | 39.685 | 26.812 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 1.205 | 0 | 100 | -1.105 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-3.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.73%
Lichiditate curentă
3.96
Viteza rotație active
0.16
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-3.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.73%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -3.49% | -0.02% | 19.91% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 21.31% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.73% | -0.03% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 27.917 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.16
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.16 | 1.22 | 3.53 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 140.225 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
3.96
Lichiditate imediată
3.96
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.96 | 3.98 | 3.08 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 3.96 | 3.98 | 3.08 | 0.08 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro