Companie
Detalii identificare
Nume firmăFIRE GRILL S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 47006522 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022003951222
EUIDROONRC.J2022003951222
Data înființării13.10.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4211
Această clasă include:
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
199.156
Profit (Lei)
5.047
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 199.156 | 5.047 | 421 | 181.052 | 45.500 | 185.881 | 50.329 | 2 |
| 2023 | 411.302 | 48.216 | 4.018 | 294.059 | 0 | 339.341 | 45.282 | 2 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 8.217 | 0 | 5.283 | -2.934 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.03%
Lichiditate curentă
1.03
Viteza rotație active
0.86
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.03%
Profit net per salariat
2.524 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.53% | 11.72% | 0% |
| Marjă profit brut | 3.53% | 12.72% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 10.03% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 2.524 Lei | 24.108 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.86
Viteza rotație stocuri
1106.42
Durata medie încasare creanțe
337.95 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.86 | 1.21 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 1106.42 | 3.3 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 337.95 zile | 153.47 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 99.578 Lei | 205.651 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
1.03
Lichiditate imediată
1.03
Pondere active imobilizate
19.66%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.03 | 1.15 | 0.64 |
| Lichiditate imediată | 1.03 | 0.73 | 0.62 |
| Pondere active imobilizate | 19.66% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 80.34% | 100% | 100% |
©Firme.ro