Companie
Detalii identificare
Nume firmăNATURAL HANDMADE BIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare47057453 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022021091407
EUIDROONRC.J2022021091407
Data înființării21.10.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4775
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaBasarabia nr. 256G, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
92.160
Profit (Lei)
1.874
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 92.160 | 1.874 | 156 | 814.939 | 606.343 | 225.418 | 16.822 | 1 |
| 2024 | 63.236 | 10.576 | 881 | 116.984 | 0 | 131.932 | 14.948 | 1 |
| 2023 | 31.216 | 7.654 | 638 | 82.951 | 0 | 87.323 | 4.372 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 7.071 | 108 | 3.681 | -3.282 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.14%
Lichiditate curentă
0.28
Viteza rotație active
0.11
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.14%
Profit net per salariat
1.874 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.03% | 16.72% | 24.52% | 0% |
| Marjă profit brut | 4.98% | 19.36% | 29.08% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 11.14% | 70.75% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 1.874 Lei | 10.576 Lei | 7.654 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.11
Viteza rotație stocuri
9.83
Durata medie încasare creanțe
850.86 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.11 | 0.48 | 0.36 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 9.83 | 5.37 | 1.99 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 850.86 zile | 628.2 zile | 568.83 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 92.160 Lei | 63.236 Lei | 31.216 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.28
Lichiditate imediată
0.27
Pondere active imobilizate
72.9%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.28 | 1.13 | 1.05 | 0.52 |
| Lichiditate imediată | 0.27 | 1.03 | 0.86 | 0.52 |
| Pondere active imobilizate | 72.9% | 0% | 0% | 2.85% |
| Pondere active circulante | 27.1% | 100% | 100% | 97.15% |
©Firme.ro