Companie
Detalii identificare
Nume firmăSIGMA REAL ESTATE CONSULTING S.R.L.
Cod unic de înregistrare47101060 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/6687/2022
EUIDROONRC.J12/6687/2022
Data înființării31.10.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaNirajului nr. 3, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
58.963
Profit (Lei)
-1.459
Număr angajați
0
Vechime
3 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 58.963 | -1.459 | -122 | 29.084 | 0 | 38.037 | 8.953 | 0 |
| 2023 | 72.968 | 17.139 | 1.428 | 25.728 | 0 | 36.140 | 10.412 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 7.383 | 0 | 656 | -6.727 | 0 |
Marja profit net
-2.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-16.3%
Lichiditate curentă
1.31
Viteza rotație active
1.55
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-16.3%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2.47% | 23.49% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 29.82% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -16.3% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.55
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.55 | 2.02 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.31
Lichiditate imediată
1.31
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.31 | 1.4 | 0.09 |
| Lichiditate imediată | 1.31 | 1.4 | 0.09 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro