Companie
Detalii identificare
Nume firmăDUO SERV OFFICE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 47111960 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/4187/2022
EUIDROONRC.J22/4187/2022
Data înființării02.11.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9511
Această clasă include repararea echipamentului electronic, cum ar fi calculatoarele, maşinile de calculat şi echipamentele periferice. Această clasă include repararea şi întreţinerea de: -calculatoare de birou -calculatoare portabile (laptop-uri) -unităţi de disc magnetic, unităţi optice şi alte dispozitive de stocare -unităţi de disc optic (CD-RW, CD-ROM, DVD-ROM,. DVD-RW) -imprimante -monitoare -tastaturi -mouse-uri, joystick-uri şi accesorii pentru acestea -modemuri interne şi externe -terminale de computer specializate -servere -scanere, inclusiv scanere pentru coduri de bare -cititoare de cartele inteligente (smart card) -căşti pentru simularea realităţii virtuale -proiectoare pentru calculator Această clasă include de asemenea repararea şi întreţinerea de: -terminale pentru calculatoare, cum sunt automatele bancare (ATM); puncte de vânzare (POS), ce operează fără comenzi mecanice -mini-calculatoare portabile (PDA-uri –personal digital asistent) Această clasă exclude: -repararea şi întreţinerea echipamentelor de tip modem,
9512
9512
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice
Informații de contact
AdresaGaroafei nr. 5, Valea Lupului, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
762.233
Profit (Lei)
94.906
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 762.233 | 94.906 | 7.909 | 179.472 | 82.013 | 367.945 | 270.486 | 2 |
| 2023 | 580.653 | 165.253 | 13.771 | 144.558 | 104.901 | 215.237 | 175.580 | 0 |
| 2022 | 44.212 | 10.127 | 844 | 155.570 | 0 | 165.897 | 10.327 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
12.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35.09%
Lichiditate curentă
2.05
Viteza rotație active
1.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
12.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35.09%
Profit net per salariat
47.453 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 12.45% | 28.46% | 22.91% |
| Marjă profit brut | 15.45% | 29.46% | 23.91% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 35.09% | 94.12% | 98.06% |
| Profit net per salariat | 47.453 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.69
Viteza rotație stocuri
317.2
Durata medie încasare creanțe
140.48 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.69 | 1.81 | 0.27 |
| Viteza rotație stocuri | 317.2 | 5.4 | 0.42 |
| Durata medie încasare creanțe | 140.48 zile | 34.5 zile | 318.44 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 381.117 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.05
Lichiditate imediată
2.04
Pondere active imobilizate
18.23%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.05 | 1.49 | 1.07 |
| Lichiditate imediată | 2.04 | 0.75 | 0.39 |
| Pondere active imobilizate | 18.23% | 32.77% | 0% |
| Pondere active circulante | 81.77% | 67.23% | 100% |
©Firme.ro