Companie
Detalii identificare
Nume firmăLUXURY PREMIUM BUILDING S.R.L.
Cod unic de înregistrare47144150 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022022286404
EUIDROONRC.J2022022286404
Data înființării08.11.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaAlexandru Obregia nr. 2A Bis, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
934.155
Profit (Lei)
332.932
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 934.155 | 332.932 | 27.744 | 50.024 | 81.674 | 303.845 | 335.495 | 1 |
| 2024 | 32.141 | 2.286 | 191 | 150.529 | 117.469 | 35.546 | 2.486 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 117.803 | 115.925 | 2.078 | 200 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 115.803 | 115.925 | 78 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
35.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.24%
Lichiditate curentă
6.07
Viteza rotație active
2.42
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
35.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.24%
Profit net per salariat
332.932 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 35.64% | 7.11% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 37.87% | 8.7% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.24% | 91.95% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 332.932 Lei | 2.286 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.42
Viteza rotație stocuri
16.97
Durata medie încasare creanțe
92.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.42 | 0.21 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 16.97 | 13.56 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 92.92 zile | 281.92 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 934.155 Lei | 32.141 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
6.07
Lichiditate imediată
4.97
Pondere active imobilizate
21.19%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.07 | 0.24 | 0.02 | 0 |
| Lichiditate imediată | 4.97 | 0.22 | 0.02 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 21.19% | 76.77% | 98.24% | 99.93% |
| Pondere active circulante | 78.81% | 23.23% | 1.76% | 0.07% |
©Firme.ro