Companie
Detalii identificare
Nume firmăIBB IMOBDESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 47155508 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022007759233
EUIDROONRC.J2022007759233
Data înființării09.11.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaŞoseaua Bucureşti - Urziceni nr. 17, Sat Afumaţi | Comuna Afumaţi, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.255.321
Profit (Lei)
59.979
Număr angajați
3
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.255.321 | 59.979 | 4.998 | 369.763 | 2.994 | 426.487 | 60.365 | 3 |
| 2023 | 337.266 | 21.540 | 1.795 | 98.277 | 0 | 120.163 | 21.886 | 2 |
| 2022 | 2.000 | 146 | 12 | 1.654 | 0 | 2.000 | 346 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.36%
Lichiditate curentă
1.15
Viteza rotație active
2.92
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.36%
Profit net per salariat
19.993 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.78% | 6.39% | 7.3% |
| Marjă profit brut | 5.7% | 7.46% | 8.3% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.36% | 98.42% | 42.2% |
| Profit net per salariat | 19.993 Lei | 10.770 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.92
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
123.12 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.92 | 2.81 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 123.12 zile | 119.08 zile | 365 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 418.440 Lei | 168.633 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.15
Lichiditate imediată
1.15
Pondere active imobilizate
0.7%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.15 | 1.22 | 1.21 |
| Lichiditate imediată | 1.15 | 1.22 | 1.21 |
| Pondere active imobilizate | 0.7% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.3% | 100% | 100% |
©Firme.ro