Companie
Detalii identificare
Nume firmăIZABELA RETEZAN NAIL TRAINER S.R.L.
Cod unic de înregistrare47184910 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022000830113
EUIDROONRC.J2022000830113
Data înființării15.11.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaLalelelor, Moldova Nouă, Caraş-Severin
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
82.089
Profit (Lei)
19.221
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82.089 | 19.221 | 1.602 | 21.942 | 21.799 | 8.342 | 8.199 | 1 |
| 2024 | 2.120 | -11.222 | -935 | 11.597 | 0 | 575 | -11.022 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.38
Viteza rotație active
2.72
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
19.221 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.41% | -529.34% |
| Marjă profit brut | 25.15% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | 19.221 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.72
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.84 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.72 | 3.69 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.84 zile | 60.26 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 82.089 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.38
Lichiditate imediată
0.38
Pondere active imobilizate
72.32%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.38 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.38 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 72.32% | 0% |
| Pondere active circulante | 27.68% | 100% |
©Firme.ro