Companie
Detalii identificare
Nume firmăRCONS RADVICE S.R.L.
Cod unic de înregistrare47235909 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/1212/2022
EUIDROONRC.J39/1212/2022
Data înființării24.11.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7022
Această clasă include acordarea de consultaţii, îndrumare şi asistenţă operaţională pentru firme şi alte organizaţii pe probleme de management, cum ar fi: planificarea strategică şi organizatorică, procese de retehnologizare, managementul schimbărilor, reducerea costurilor şi alte probleme financiare; obiective şi strategii de marketing; planificarea, şi politici privind resursele umane; strategii de compensare şi pensionare; planificarea producţiei şi planificarea controlului. Aceste servicii pentru afaceri pot include consultanţă, îndrumare sau asistenţă operaţională pentru firme şi servicii publice cu privire la: -proiectarea metodelor sau procedurilor contabile, programe de contabilizare a costurilor, proceduri de control bugetar -consultanţă şi asistenţă acordată firmelor şi serviciilor publice pentru planificare, organizare eficientă şi control, managementul informaţiei etc. Această clasă exclude: -proiectarea de software (programe) pentru sisteme de contabilitate,
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati ale directiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activitati de management si de consultanta in management
Obiect activitateActivitati de consultanta pentru afaceri si management
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-141
Număr angajați
0
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -141 | -12 | 17.451 | 38.281 | 12.954 | -13.344 | 0 |
| 2024 | 7.500 | -21.698 | -1.808 | 17.330 | 55.155 | 12.974 | -13.203 | 1 |
| 2023 | 16.000 | 8.395 | 700 | 6.095 | 73.711 | 23.437 | 8.495 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.06%
Lichiditate curentă
0.74
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.06%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | -289.31% | 52.47% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 62.23% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.06% | 100% | 98.82% |
| Profit net per salariat | n/a | -21.698 Lei | 8.395 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.11 | 0.16 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0.82 | 1.76 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 7.500 Lei | 16.000 Lei |
Lichiditate curentă
0.74
Lichiditate imediată
0.22
Pondere active imobilizate
74.72%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.74 | 0.75 | 3.85 |
| Lichiditate imediată | 0.22 | 0.22 | 2.35 |
| Pondere active imobilizate | 74.72% | 80.96% | 75.87% |
| Pondere active circulante | 25.28% | 19.04% | 24.13% |
©Firme.ro