Companie
Detalii identificare
Nume firmăFOODHALLEN S.R.L.
Cod unic de înregistrare47242680 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/23625/2022
EUIDROONRC.J40/23625/2022
Data înființării25.11.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5621
Această clasă include asigurarea serviciilor de alimentaţie bazate pe aranjamente contractuale cu clientul, în locaţia specificată de către client, pentru un anumit eveniment. Această clasă exclude: -fabricarea de produse alimentare perisabile destinate revânzării,
1089 -comerţ cu amănuntul al produselor alimentare perisabile,
diviziunea 47
1089 -comerţ cu amănuntul al produselor alimentare perisabile,
diviziunea 47
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateActivitati de alimentatie (catering) pentru evenimente
Informații de contact
AdresaIon Manolescu nr. 4, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
111.000
Profit (Lei)
56.991
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 111.000 | 56.991 | 4.749 | 1.862 | 0 | 58.333 | 57.260 | 1 |
| 2024 | 96.850 | 28.488 | 2.374 | 2.668 | 0 | 39.308 | 37.429 | 1 |
| 2023 | 93.848 | 33.741 | 2.812 | 1.540 | 0 | 34.692 | 33.941 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
51.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.53%
Lichiditate curentă
31.33
Viteza rotație active
1.9
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
51.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.53%
Profit net per salariat
56.991 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 51.34% | 29.41% | 35.95% |
| Marjă profit brut | 52.34% | 30.41% | 36.95% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.53% | 76.11% | 99.41% |
| Profit net per salariat | 56.991 Lei | 28.488 Lei | 33.741 Lei |
Viteza rotație active
1.9
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
29.59 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.9 | 2.46 | 2.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 29.59 zile | 33.92 zile | 32.28 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 111.000 Lei | 96.850 Lei | 93.848 Lei |
Lichiditate curentă
31.33
Lichiditate imediată
31.33
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 31.33 | 14.73 | 22.53 |
| Lichiditate imediată | 31.33 | 14.73 | 22.53 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro