Companie

Detalii identificare

Nume firmăPARDEXPERT GLOBAL IMOBILIARE S.R.L.
Cod unic de înregistrare47300969 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022001241390
EUIDROONRC.J2022001241390
Data înființării13.12.2022 - 3 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
4100
info-icon
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Industrie
Construcții
SectorConstrucții de clădiri
Obiect activitateLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN secundare
4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
, 
4299
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a.
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
, 
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
, 
4335
Alte lucrări de finisare
, 
4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
, 
4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
, 
4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMeşteşugarilor nr. 26, Sat Corod | Comuna Corod, Galaţi

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
64.260
Profit (Lei)
23.371
Număr angajați
1
Vechime
3 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202564.26023.3711.9481.833025.20423.3711

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
36.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
13.75
Viteza rotație active
2.55

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
36.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
23.371 Lei
Indicator2025
Marjă profit net36.37%
Marjă profit brut43.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat23.371 Lei
Viteza rotație active
2.55
Viteza rotație stocuri
27.11
Durata medie încasare creanțe
104.67 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.55
Viteza rotație stocuri27.11
Durata medie încasare creanțe104.67 zile
Cifra de afaceri per salariat64.260 Lei
Lichiditate curentă
13.75
Lichiditate imediată
12.46
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă13.75
Lichiditate imediată12.46
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente