Companie
Detalii identificare
Nume firmăIJO ARCHITECTURE S.R.L.
Cod unic de înregistrare47332847 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/24627/2022
EUIDROONRC.J40/24627/2022
Data înființării19.12.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaDinicu Golescu nr. 39, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
275.684
Profit (Lei)
112.889
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 275.684 | 112.889 | 9.407 | 8.617 | 13.414 | 108.214 | 113.011 | 2 |
| 2024 | 171.302 | 62.097 | 5.175 | 4.829 | 8.818 | 58.207 | 62.196 | 2 |
| 2023 | 29.710 | 13.384 | 1.115 | 1.563 | 4.978 | 10.069 | 13.484 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
40.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Lichiditate curentă
12.56
Viteza rotație active
2.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
40.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Profit net per salariat
56.445 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 40.95% | 36.25% | 45.05% |
| Marjă profit brut | 41.88% | 37.18% | 53.92% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.89% | 99.84% | 99.26% |
| Profit net per salariat | 56.445 Lei | 31.049 Lei | 13.384 Lei |
Viteza rotație active
2.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
131.73 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.27 | 2.56 | 1.97 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 131.73 zile | 19.13 zile | 39.24 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 137.842 Lei | 85.651 Lei | 29.710 Lei |
Lichiditate curentă
12.56
Lichiditate imediată
12.56
Pondere active imobilizate
11.03%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 12.56 | 12.05 | 6.44 |
| Lichiditate imediată | 12.56 | 12.05 | 6.44 |
| Pondere active imobilizate | 11.03% | 13.16% | 33.08% |
| Pondere active circulante | 88.97% | 86.84% | 66.92% |
©Firme.ro