Companie
Detalii identificare
Nume firmăEXPRESS HEROES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 47402772 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000032220
EUIDROONRC.J2023000032220
Data înființării05.01.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5229
Această clasă include:
-expedierea mărfurilor -aranjarea sau organizarea operaţiunilor de transport, rutier, maritim, aerian sau pe calea ferată -organizarea expedierilor de marfă individuale sau în grup (inclusiv ridicarea şi livrarea mărfurilor şi gruparea expedierilor) - procurarea şi emiterea documentelor de transport şi a documentelor de expediţie (scrisori de trăsură) -activităţi ale agenţilor vamali -activităţi ale agenţilor de exemplupediere a mărfurilor maritime şi aeriene -activităţi ale brokerilor pentru spaţii pe nave şi aeronave -activităţi de manipulare a mărfurilor, de exemplu ambalarea temporară în lăzi pentru unicul scop al protejării mărfurilor în timpul tranzitului, despachetarea din lăzi, extragerea de eşantioane, cântărirea mărfurilor Această clasă exclude: -activităţi de curierat,
5320 -activităţile de asigurare pentru transportul cu autovehicule, transportul maritim şi aerian,
6512 -activităţi ale agenţiilor de voiaj,
7911 -activităţi ale tur-operatorilor,
7912 -activităţi de asistenţă turistică,
7990
-expedierea mărfurilor -aranjarea sau organizarea operaţiunilor de transport, rutier, maritim, aerian sau pe calea ferată -organizarea expedierilor de marfă individuale sau în grup (inclusiv ridicarea şi livrarea mărfurilor şi gruparea expedierilor) - procurarea şi emiterea documentelor de transport şi a documentelor de expediţie (scrisori de trăsură) -activităţi ale agenţilor vamali -activităţi ale agenţilor de exemplupediere a mărfurilor maritime şi aeriene -activităţi ale brokerilor pentru spaţii pe nave şi aeronave -activităţi de manipulare a mărfurilor, de exemplu ambalarea temporară în lăzi pentru unicul scop al protejării mărfurilor în timpul tranzitului, despachetarea din lăzi, extragerea de eşantioane, cântărirea mărfurilor Această clasă exclude: -activităţi de curierat,
5320 -activităţile de asigurare pentru transportul cu autovehicule, transportul maritim şi aerian,
6512 -activităţi ale agenţiilor de voiaj,
7911 -activităţi ale tur-operatorilor,
7912 -activităţi de asistenţă turistică,
7990
Industrie
Transport şi depozitare
SectorDepozitare si activitati auxiliare pentru transporturi
Obiect activitateAlte activitati anexe transporturilor
Informații de contact
AdresaBucium nr. 55K, Loc. Iaşi | Municipiul Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
11.775.946
Profit (Lei)
-982.017
Număr angajați
8
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.775.946 | -982.017 | -81.835 | 6.972.023 | 8.598 | 5.810.291 | -1.148.534 | 8 |
| 2023 | 15.365.973 | -168.517 | -14.043 | 8.092.448 | 7.944 | 7.917.987 | -166.517 | 11 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-8.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.5%
Lichiditate curentă
0.83
Viteza rotație active
2.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-8.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.5%
Profit net per salariat
-122.752 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | -8.34% | -1.1% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 85.5% | 100% |
| Profit net per salariat | -122.752 Lei | -15.320 Lei |
Viteza rotație active
2.02
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
120.38 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.02 | 1.94 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 120.38 zile | 174.02 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.471.993 Lei | 1.396.907 Lei |
Lichiditate curentă
0.83
Lichiditate imediată
0.83
Pondere active imobilizate
0.15%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.83 | 0.98 |
| Lichiditate imediată | 0.83 | 0.98 |
| Pondere active imobilizate | 0.15% | 0.1% |
| Pondere active circulante | 99.85% | 99.9% |
©Firme.ro