Companie
Detalii identificare
Nume firmăUROSURG S.R.L.
Cod unic de înregistrare47528070 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000356128
EUIDROONRC.J2023000356128
Data înființării30.01.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaSoporului nr. 8B, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
132.389
Profit (Lei)
63.757
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 132.389 | 63.757 | 5.313 | 0 | 0 | 63.997 | 63.997 | 1 |
| 2024 | 408.385 | 320.610 | 26.718 | 6.753 | 24.869 | 298.886 | 320.850 | 1 |
| 2023 | 239.836 | 177.168 | 14.764 | 4.168 | 83 | 181.453 | 177.368 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
48.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.62%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
2.07
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
48.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.62%
Profit net per salariat
63.757 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 48.16% | 78.51% | 73.87% |
| Marjă profit brut | 51.16% | 81.45% | 74.85% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.62% | 99.93% | 99.89% |
| Profit net per salariat | 63.757 Lei | 320.610 Lei | 177.168 Lei |
Viteza rotație active
2.07
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
157.68 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.07 | 1.26 | 1.32 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 157.68 zile | 212.99 zile | 229.85 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 132.389 Lei | 408.385 Lei | 239.836 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 44.26 | 43.53 |
| Lichiditate imediată | 0 | 44.26 | 43.53 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 7.68% | 0.05% |
| Pondere active circulante | 100% | 92.32% | 99.95% |
©Firme.ro