Companie
Detalii identificare
Nume firmăFARMACIA SOIMUS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 4752839 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/22515/1993
EUIDROONRC.J40/22515/1993
Data înființării11.10.1993 - 32 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
Adresastr. Soimus nr. 1-7, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
86.366
Profit (Lei)
-17.769
Număr angajați
2
Vechime
32 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 86.366 | -17.769 | -1.481 | 11.775 | 18.651 | 15.488 | 22.665 | 2 |
| 2023 | 84.357 | 0 | 0 | 11.914 | 45.244 | 247.035 | 280.365 | 2 |
| 2022 | 85.865 | 0 | 0 | 8.619 | 77.252 | 224.176 | 292.809 | 2 |
| 2021 | 85.498 | 3.660 | 305 | 8.512 | 109.260 | 193.564 | 294.312 | 2 |
| 2020 | 81.362 | 0 | 0 | 12.249 | 141.268 | 161.633 | 290.652 | 0 |
| 2019 | 78.900 | 0 | 0 | 8.207 | 173.276 | 131.071 | 296.140 | 2 |
| 2018 | 72.753 | 0 | 0 | 8.149 | 203.466 | 97.486 | 300.376 | 0 |
| 2017 | 88.012 | 0 | 0 | 7.405 | 235.474 | 89.588 | 317.657 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-20.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-78.4%
Lichiditate curentă
1.32
Viteza rotație active
2.53
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-20.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-78.4%
Profit net per salariat
-8.885 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -20.57% | 0% | 0% | 4.28% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 5.55% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -78.4% | 0% | 0% | 1.24% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -8.885 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 1.830 Lei | n/a | 0 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.53
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.53 | 0.29 | 0.28 | 0.28 | 0.27 | 0.26 | 0.24 | 0.27 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 378.24 zile | 126.78 zile | 114.64 zile | 105.1 zile | 96.77 zile | 39.43 zile | 58.82 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 43.183 Lei | 42.179 Lei | 42.933 Lei | 42.749 Lei | n/a | 39.450 Lei | n/a | 44.006 Lei |
Lichiditate curentă
1.32
Lichiditate imediată
1.32
Pondere active imobilizate
54.63%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.32 | 20.73 | 26.01 | 22.74 | 13.2 | 15.97 | 11.96 | 12.1 |
| Lichiditate imediată | 1.32 | 20.73 | 26.01 | 22.74 | 13.2 | 15.97 | 11.96 | 12.1 |
| Pondere active imobilizate | 54.63% | 15.48% | 25.63% | 36.08% | 46.64% | 56.93% | 67.61% | 72.44% |
| Pondere active circulante | 45.37% | 84.52% | 74.37% | 63.92% | 53.36% | 43.07% | 32.39% | 27.56% |
©Firme.ro