Companie
Detalii identificare
Nume firmăCASTLING CORPORATION S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 47550710 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023001743400
EUIDROONRC.J2023001743400
Data înființării01.02.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7220
Această clasă include:
-cercetare-dezvoltare în ştiinţe sociale -cercetare-dezvoltare în ştiinţe umaniste -cercetare-dezvoltare interdisciplinară, predominantă în ştiinţe sociale şi umaniste Această clasă exclude: -activităţi de studiere a pieţei,
7320
-cercetare-dezvoltare în ştiinţe sociale -cercetare-dezvoltare în ştiinţe umaniste -cercetare-dezvoltare interdisciplinară, predominantă în ştiinţe sociale şi umaniste Această clasă exclude: -activităţi de studiere a pieţei,
7320
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorCercetare-dezvoltare
Obiect activitateCercetare- dezvoltare in stiinte sociale si umaniste
Informații de contact
AdresaIon Minulescu nr. 70-74, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
167.105
Profit (Lei)
58.715
Număr angajați
0
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 167.105 | 58.715 | 4.893 | 80.191 | 0 | 207.266 | 127.075 | 0 |
| 2024 | 491.771 | 116.944 | 9.745 | 51.297 | 0 | 178.372 | 127.075 | 0 |
| 2023 | 606.795 | 88.321 | 7.360 | 69.902 | 0 | 158.423 | 88.521 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
35.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46.2%
Lichiditate curentă
2.58
Viteza rotație active
0.81
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
35.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46.2%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 35.14% | 23.78% | 14.56% |
| Marjă profit brut | 40.67% | 27.7% | 17.39% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 46.2% | 92.03% | 99.77% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.81
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
376.89 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.81 | 2.76 | 3.83 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 376.89 zile | 117 zile | 85.91 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.58
Lichiditate imediată
2.58
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.58 | 3.48 | 2.27 |
| Lichiditate imediată | 2.58 | 3.48 | 2.27 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro