Companie
Detalii identificare
Nume firmăWEST LIFT SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare47568016 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/488/2023
EUIDROONRC.J12/488/2023
Data înființării03.02.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4329
Această clasă include instalarea de echipamente altele decât sistemele electrice, sanitare, de încălzire, de aer condiţionat sau a utilajelor industriale, în clădiri şi alte structuri de geniu civil. Această clasă include:
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -lifturi, scări rulante -uşi automate şi turnante (rotative) -instalaţii de paratrăznet -sisteme de curăţare prin aspirare -izolaţii termice, fonice sau antivibraţii Această clasă exclude: -instalarea maşinilor industriale,
3320
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -lifturi, scări rulante -uşi automate şi turnante (rotative) -instalaţii de paratrăznet -sisteme de curăţare prin aspirare -izolaţii termice, fonice sau antivibraţii Această clasă exclude: -instalarea maşinilor industriale,
3320
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateAlte lucrari de instalatii pentru constructii
Informații de contact
AdresaCâmpului nr. 251, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
282.420
Profit (Lei)
193.580
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 282.420 | 193.580 | 16.132 | 23.001 | 0 | 216.701 | 193.700 | 1 |
| 2024 | 252.315 | 167.365 | 13.947 | 17.646 | 0 | 185.131 | 167.485 | 1 |
| 2023 | 105.195 | 58.426 | 4.869 | 4.434 | 0 | 62.960 | 58.526 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
68.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.94%
Lichiditate curentă
9.42
Viteza rotație active
1.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
68.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.94%
Profit net per salariat
193.580 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 68.54% | 66.33% | 55.54% |
| Marjă profit brut | 80.13% | 76.42% | 56.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.94% | 99.93% | 99.83% |
| Profit net per salariat | 193.580 Lei | 167.365 Lei | 58.426 Lei |
Viteza rotație active
1.3
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
156.22 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.3 | 1.36 | 1.67 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 156.22 zile | 191.96 zile | 65.06 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 282.420 Lei | 252.315 Lei | 105.195 Lei |
Lichiditate curentă
9.42
Lichiditate imediată
9.42
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.42 | 10.49 | 14.2 |
| Lichiditate imediată | 9.42 | 10.49 | 14.2 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro