Companie
Detalii identificare
Nume firmăRUBBER TRACKS S.R.L.
Cod unic de înregistrare47587174 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ21/66/2023
EUIDROONRC.J21/66/2023
Data înființării07.02.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4531
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu ridicata de piese si accesorii pentru autovehicule
Informații de contact
AdresaDecebal nr. 83, Bucu, Ialomiţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
147.914
Profit (Lei)
8.709
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 147.914 | 8.709 | 726 | 120.894 | 100.287 | 66.632 | 8.949 | 1 |
| 2023 | 258.808 | 68.938 | 5.745 | 68.390 | 129.115 | 59.912 | 69.138 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.32%
Lichiditate curentă
0.55
Viteza rotație active
0.89
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.32%
Profit net per salariat
8.709 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.89% | 26.64% |
| Marjă profit brut | 8.81% | 27.62% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.32% | 99.71% |
| Profit net per salariat | 8.709 Lei | 68.938 Lei |
Viteza rotație active
0.89
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
101.06 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.89 | 1.37 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 101.06 zile | 29.24 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 147.914 Lei | 258.808 Lei |
Lichiditate curentă
0.55
Lichiditate imediată
0.55
Pondere active imobilizate
60.08%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.55 | 0.88 |
| Lichiditate imediată | 0.55 | 0.88 |
| Pondere active imobilizate | 60.08% | 68.31% |
| Pondere active circulante | 39.92% | 31.69% |
©Firme.ro