Companie
Detalii identificare
Nume firmăFISIS ACCOUNTING S.R.L.
Cod unic de înregistrare47654958 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/3117/2023
EUIDROONRC.J40/3117/2023
Data înființării17.02.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaMoşilor nr. 264, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
196.650
Profit (Lei)
109.312
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 196.650 | 109.312 | 9.109 | 11.387 | 0 | 120.480 | 109.552 | 1 |
| 2023 | 141.450 | 76.088 | 6.341 | 6.044 | 0 | 82.332 | 76.288 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
55.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.78%
Lichiditate curentă
10.58
Viteza rotație active
1.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
55.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.78%
Profit net per salariat
109.312 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 55.59% | 53.79% |
| Marjă profit brut | 56.57% | 54.77% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.78% | 99.74% |
| Profit net per salariat | 109.312 Lei | 76.088 Lei |
Viteza rotație active
1.63
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
215.42 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.63 | 1.72 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 215.42 zile | 190.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 196.650 Lei | 141.450 Lei |
Lichiditate curentă
10.58
Lichiditate imediată
10.58
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.58 | 13.62 |
| Lichiditate imediată | 10.58 | 13.62 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro