Companie
Detalii identificare
Nume firmăOLIMOB REAL ESTATE S.R.L.
Cod unic de înregistrare47734097 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/4115/2023
EUIDROONRC.J40/4115/2023
Data înființării01.03.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaIon Mihalache nr. 26-28, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
87.724
Profit (Lei)
9.171
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 87.724 | 9.171 | 764 | 17.624 | 0 | 56.745 | 39.121 | 1 |
| 2023 | 130.038 | 72.141 | 6.012 | 17.130 | 0 | 89.352 | 72.341 | 1 |
Marja profit net
10.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.44%
Lichiditate curentă
3.22
Viteza rotație active
1.55
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.44%
Profit net per salariat
9.171 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.45% | 55.48% |
| Marjă profit brut | 11.31% | 56.46% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 23.44% | 99.72% |
| Profit net per salariat | 9.171 Lei | 72.141 Lei |
Viteza rotație active
1.55
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
9.88 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.55 | 1.46 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 9.88 zile | 15.26 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 87.724 Lei | 130.038 Lei |
Lichiditate curentă
3.22
Lichiditate imediată
3.22
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.22 | 5.22 |
| Lichiditate imediată | 3.22 | 5.22 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro