Companie
Detalii identificare
Nume firmăP&B SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare47742634 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/425/2023
EUIDROONRC.J32/425/2023
Data înființării02.03.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6311
Această clasă include asigurarea infrastructurii pentru serviciile de găzduire a paginilor web, de prelucrare a datelor şi activităţi conexe. Sunt incluse activităţi specializate de găzduire, cum ar fi găzduirea paginilor web, servicii de streaming (organizare fluxuri) sau găzduire de aplicaţii. Activităţile de prelucrare a datelor includ prelucrarea completă şi elaborarea de rapoarte specializate pe baza datelor furnizate de către clienţi sau asigurarea prelucrării automate a datelor şi servicii de introducere a datelor, inclusiv activităţi de rulare a bazei de date (executare funcţiuni). Această clasă exclude: -activităţile unde furnizorul foloseşte computerul doar ca un instrument de lucru (unealtă) sunt clasificate potrivit naturii serviciilor furnizate.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii informatice
Obiect activitatePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe
Informații de contact
AdresaPetru Rareş nr. 2, Şelimbăr, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
147.259
Profit (Lei)
30.289
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 147.259 | 30.289 | 2.524 | 100.584 | 116.464 | 15.138 | 31.018 | 1 |
| 2024 | 108.285 | 36.917 | 3.076 | 5.664 | 550 | 42.043 | 36.929 | 1 |
| 2023 | 116.542 | 45.529 | 3.794 | 5.257 | 2.200 | 48.596 | 45.539 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.65%
Lichiditate curentă
0.15
Viteza rotație active
1.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.65%
Profit net per salariat
30.289 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.57% | 34.09% | 39.07% |
| Marjă profit brut | 21.42% | 35.08% | 40.05% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.65% | 99.97% | 99.98% |
| Profit net per salariat | 30.289 Lei | 36.917 Lei | 45.529 Lei |
Viteza rotație active
1.12
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
34.5 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.12 | 2.54 | 2.29 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 34.5 zile | 139.42 zile | 140.87 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 147.259 Lei | 108.285 Lei | 116.542 Lei |
Lichiditate curentă
0.15
Lichiditate imediată
0.15
Pondere active imobilizate
88.5%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.15 | 7.42 | 9.24 |
| Lichiditate imediată | 0.15 | 7.42 | 9.24 |
| Pondere active imobilizate | 88.5% | 1.29% | 4.33% |
| Pondere active circulante | 11.5% | 98.71% | 95.67% |
©Firme.ro