Companie
Detalii identificare
Nume firmăIUSTA GROUP S.R.L.
Cod unic de înregistrare47748262 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000607059
EUIDROONRC.J2023000607059
Data înființării03.03.2023 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaGrigore Moisil nr. 16, Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
208.138
Profit (Lei)
90.549
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 208.138 | 90.549 | 7.546 | 40.971 | 189.615 | 12.687 | 145.873 | 1 |
| 2023 | 136.333 | 73.624 | 6.135 | 6.432 | 39.500 | 41.256 | 74.324 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
43.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.07%
Lichiditate curentă
0.31
Viteza rotație active
1.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
43.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62.07%
Profit net per salariat
90.549 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 43.5% | 54% |
| Marjă profit brut | 44.35% | 54.98% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 62.07% | 99.06% |
| Profit net per salariat | 90.549 Lei | 73.624 Lei |
Viteza rotație active
1.03
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
5.28 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.03 | 1.69 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.28 zile | 6.53 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 208.138 Lei | 136.333 Lei |
Lichiditate curentă
0.31
Lichiditate imediată
0.31
Pondere active imobilizate
93.73%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.31 | 6.41 |
| Lichiditate imediată | 0.31 | 6.41 |
| Pondere active imobilizate | 93.73% | 48.91% |
| Pondere active circulante | 6.27% | 51.09% |
©Firme.ro